Yaşam

MasterChef All Star yarışmacısı Büşra, müzisyen sevgilisinden evlilik teklifi aldı.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef All Star’ın başarılı yarışmacılarından Büşra Zambak, müzisyen Moumin Redjel ile uzun süredir gözlerden uzak aşk yaşıyordu. Önceki gün MasterChef yarışmacıları sevgilisini dinlemeye giden Lily’ye evlilik teklifi geldi.

“BU ÖZEL ANI YAŞAMAK İÇİN HER ŞEYE EVET”

MasterChef’te tanıştığı arkadaşları ve sevgilisiyle doğum gününü kutlayan Büşra’ya beklenmedik bir evlilik teklifi geldi. Sevgilisinin teklifi karşısında şaşkına dönen Büşra, teklifi kabul etti. O anları Instagram hesabından paylaşan yarışmacı, “Bu mutlu, özel anı benimle paylaşan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Her şeye evet, bana bu özel anı yaşattıkları için, Bana karşı her zaman nazik davrandığınız için sevginizi, ilginizi ve saygınızı hiç eksik etmiyorum.” ” sözlerini kullandı.

MASTERCHEF YARIŞMACILARI YALNIZ BIRAKMADI

MasterChef yarışmacıları Kıvanç, Çağatay, Tolga ve Berker, Büşra’yı anlamlı gününde yalnız bırakmadı. Teklifin ardından takipçilerinden gelen tebrik mesajlarına yanıt veren Büşra, “Herkese çok teşekkür ederim. Daha sonra yüzüğünü göstererek sevgilisiyle fotoğrafını paylaşan Büşra Zambak, “Artık böyle poz veriyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu