Haber

Başakşehir FK’nin adı değişti mi 2023 yeni adı ne? İstanbul Başakşehir FK RAMS Başakşehir mi oldu? RAM nedir, ne anlama gelir?

Süper Lig takımı Başakşehir RAMS Global ile isim sponsorluğu anlaşması imzaladı. İstanbul grubu, Trendyol Üstün Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda RAMS Başakşehir adıyla önümüzdeki 3 dönem mücadele edecek. Başakşehir FK’nin adı değişti mi 2023 yeni adı ne? İstanbul Başakşehir FK RAMS Başakşehir mi oldu? Medipol Başakşehir kadrosunun yeni ismi RAMS Başakşehir mi oldu? Detaylar burada…

BAŞAKŞEHİR FK’NIN İSMİ DEĞİŞTİ Mİ? EKİBİN YENİ İSMİ NE OLDU?

Başakşehir FK ile RAMS Global arasında imzalanan kulüp isim sponsorluğu anlaşması ile kulübün ismi değişti. İstanbul grubundan yapılan açıklamada, 2023-2024 döneminin prestijiyle grubun RAMS Başakşehir adı altında Trendyol Üstün Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda üç dönem mücadele edeceği belirtildi.

LANSMAN SONRAKİ GÜNLERDE YAPILACAK

Başakşehir’den yapılan açıklamada, “Takımımız 2023-2024 sezonundan itibaren RAMS Başakşehir adıyla 3 dönem Trendyol Üstün Lig ve Ziraat Türkiye Kupası’nda mücadele edecek. Kulübümüz gayrimenkul, gayrimenkul, sağlık, turizm, medya, madencilik dev markası RAMS Global ile kulüp isim sponsorluğu anlaşması imzaladı.Kulübümüz önümüzdeki günlerde RAMS Global ile bir lansman düzenleyecek.Anlaşmanın Başakşehirimize ve RAMS Global’e hayırlı olmasını diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu