Haber

Uludağ Enerji, afet bölgesindeki sokak hayvanlarını da unutmadı

BURSA (İGFA) –Kahramanmaraş’ta depremlerin en çok etkilediği Hatay’da sokak hayvanlarının beslenme ihtiyaçlarının karşılanması için harekete geçen Uludağ Power, ‘Aşkımız Enerjimiz Sizlerle’ projesini başlattı.

Uludağ Enerji’nin sosyal hayata uyumu desteklemek amacıyla Temmuz ayında hizmete açtığı Hatay Yaşam ve Gelişim Kampüsü’nde bugünlerde devam eden yüksek sıcaklık nedeniyle insanların olduğu kadar hayvanların da sağlığı olumsuz etkileniyor. Sokak hayvanları, sıcak havaların da etkisiyle yiyecek ve su bulmakta zorlanıyor.

Uludağ Güç, sevimli dostların bu sıcak günleri yemeksiz ve susuz geçirmemesi için başlattığı ‘Aşkımız Enerjimiz Sizlerle’ projesini bu yıl Hatay’a taşıyarak devam ediyor. Proje kapsamında Uludağ Enerji’nin sosyal yaşam yerleşkesinin bulunduğu konteyner kentin önüne saf mama ve su kapları bulunan firma, kedi, köpek ve kuşların mamasız kalmaması için çalışıyor.

Hizmet bölgesinde Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da 100’ü aşkın proses merkezi ile müşterilerine hizmet veren firma, müşteri proses merkezlerinin önünde su ve mama kapları da bulunduruyor. Uludağ Güç, tüm vatandaşları kapılarının önüne sokakta yaşayan canlılar için bir kap su ve mama koymaya davet ediyor. Şirket, proje ile sokak hayvanları konusunda farkındalık yaratmayı, yaşam koşullarını iyileştirmeyi, çocuklara ve yetişkinlere hayvan sevgisi aşılamayı hedefliyor.

Proje hakkında açıklamalarda bulunan Uludağ Power CEO’su İsmail Ergüneş, “Bir tas su ve yemekle başlayan temelin, büyük bir sevgi ve farkındalık hareketine dönüşeceğine inanıyoruz. Sevgimiz Enerjimiz Sizlerle projesi ile canlılara olan duyarlılığımızı artırarak gelecek nesillere daha güzel bir dünya bırakma hedefimize bir adım daha yaklaşıyoruz. Toplumun her kesimini sokakta yaşayan sevimli dostlarımızın yanında olmaya ve hayatlarını güzelleştirmeye davet ediyoruz. Bu projede bizlere destek olan değerli paydaşlarımız Uludağ Üniversitesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Panoffect’e en içten teşekkürlerimi sunuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu