Yaşam

Survivor All Star 2024’te eleme heyecanı! Ersin Korkut yarışmaya veda etti

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor All Star 2024, dün akşam eleme heyecanıyla ekrana geldi. Ersin Korkut, Mustafa Kemal, Yunus Emre, Yaman, Bozok, Sercan ve Ersin arasında oynanan eleme maçında hayallerine veda etti.

AYNI ANDA 6 DÜello YAPILDI

Bu hafta belirlenen 4 adaydan Yunus Emre ve Yaman, Mustafa Kemal ve Ersin yarıştı. Yapılan düelloda Yunus Emre düelloyu kazanarak yarışmaya devam etme hakkını elde etti. Mustafa Kemal ile Ersin yarışmasının galibi Mustafa Kemal oldu. Bozok’un sakatlığı nedeniyle önceki hafta eleme yapılamadı. Geçen haftanın iki adayı Bozok ve Sercan bu hafta eleme için yarıştı. Bozok ve Sercan yarışmasının galibi Sercan oldu. Daha sonra Yaman ile Ersin arasında düello yaşandı. Kazanan Yaman olarak yarışmaya devam etti.

ERSİN VEDA ETTİ

Yunus Emre, Mustafa Kemal, Sercan ve Yaman’ın elemeden kurtarılmasının ardından Ersin, Bozok’la final maçına çıktı. Oyunun seçme hakkını elinde bulunduran Bozok, basket atmayı tercih etti. Oyunun galibinin adada kalması garantilenirken, kaybeden ise elenerek Survivor’a veda etti.

“45 GÜNLÜK HİKAYEM BİTTİ”

Yarışmaya erken veda eden Ersin, konuşmasında şunları söyledi: “Bu düellodan çıkacağımı düşünüyordum. Ama takımım olan Kırmızı takımdan Bozok beni eledi. Bozok’u tebrik ediyorum. 45 günlük hikayem burada sona erdi. Bugün. Öncelikle Acun abime çok teşekkür ediyorum. Herkesi çok seviyorum. “Eğer bir kırgınlık, üzüntü varsa özür dilerim. Herkesi çok seviyorum, hikayem burada bitiyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu