Haber

Sinan Ogan’a açıkça soruldu: Erdoğan’ı destekleyeceğiniz doğru mu?

14 Mayıs’ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunda oyların yüzde 5.17’sine ulaşan ATA İttifakı’nın adayı. Sinan OganTürkiye’nin 28 Mayıs’ta yapılacak 2. tıp seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı mı yoksa Millet İttifakı’nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu mu destekleyeceği merak konusu.

KARARI BUGÜN SAAT 17.00’DE AÇIKLAYACAK

Bugün saat 17.00’de düzenleyeceği basın toplantısıyla kararını açıklayacağını belirten Sinan Ogan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “İkinci tip Cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin tutumumuzu yarın saat 17.00’de düzenleyeceğimiz basın toplantısı ile açıklayacağız. İstişarelerimizin sonuna geldik. Yarınki görüşme ve istişareler tamamlandığında artık kararımızı netleştirmiş ve kararımızı almış olacağız.” Türk milletinin aziz evlatları ile paylaştık.Kararımız rastgele bir saikle değildir.Türk milletinin istikbali,ülkemizin birlik ve bütünlüğü ve istikrarının değerli olacağının bilinmesini isteriz. sorunlara farklı beklentilerle değil, unsurlar bazında bakıyoruz.”

TOPLANTI ÖNCESİ SORULARIN CEVAPLANMASI

Merakla beklenen basın toplantısı öncesi gazeteci İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtlayan Ogan, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“BU TÜR SÖYLENTİLERİN GERÇEK OLASI YOKTUR”

Ogan’a “Özdağ’ın tarafsız kalacağı ve Erdoğan’ı destekleyeceğiniz doğru mu?” “Ne benim ne de Ümit Bey’in kesin bir kararı yok. Olsaydı birbirimizle paylaşırdık. Bu tür söylentilerin aslı yok” diye cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu