Haber

SEDDK en az lise mezunu memur ve işçi alımı yapıyor! Başvuru yarın sona erecek.

Sigorta ve Bireysel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel esaslara göre Avukat, Memur, Sekreter, Memur ve Şoför ekiplerine işçi alımı yapacağını duyurdu. Ortaokul mezunu adaylardan istihdam sağlayan kurum adaylarından en az 70 KPSS puanı kuralı aranır. Yayınlanan ilanda başvuru kuralları ve izlenecek sürecin tüm detayları paylaşıldı.

BAŞVURU TARİHİ VE YÖNTEMİ

SEDDK işe alım başvuruları 13 Şubat 2023 tarihinde başlar ve 24 Şubat 2023 Cuma günü 23:59’da sona erer.kadar devam edecek

Adaylar e-Devlet Sigorta ve Bireysel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu – Meslek Kapısı Kamu Alımı veya Meslek Kapısı ( https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) başvurularını elektronik ortamda yapacaklardır.

BAŞVURU EKRANI

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

1) Türk Vatandaşı olmak,

2) Kamu haklarından yoksun olmamak,

3) Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; Kasten işlenen hata nedeniyle affa uğramış veya bir yıl veya daha fazla hapis cezası almış olsa dahi devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı kabahatler, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, suiistimal inanç, dolandırıcılık, iflas etmemek, ihaleye fesat karıştırmak, ifaya fesat karıştırmak, suçtan doğan malvarlığını aklamak veya kaçakçılık.

4) Askerlik statüsünün prestiji ile; Askerlik yapmamış olmak, askerlik çağına gelmemiş olmak veya askerlik çağına gelmişse muvazzaf askerlik yapmış olmak veya tecil veya yedek sınıfa nakil olmak,

5) Görevini sürekli olarak yapmasına engel olacak bir akıl hastalığına sahip olmamak,

RESMİ DUYURU METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu