Ekonomi

Sakarya gaz sahasında son durum ne

Türkiye güç piyasasının en kapsamlı ve en geniş iştirakli tepesi olarak klasikleşen 12. Türkiye Güç Tepesi, 21-22 Kasım tarihleri ortasında Antalya’da yapılacak. T.C. Güç Bakanlığı’nın himayelerinde, Güç Fuarcılık tarafından düzenlenen dorukta; TPAO Genel Müdürü Melih Han Alım de “Sakarya gaz sahasındaki son durum” hakkında bir konuşma yapacak.

Türkiye Güç Piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak klasikleşen 12. Türkiye Güç Doruğu, bu yıl ‘Enerji ve Jeopolitik Özel’ ana teması ile 21-22 Kasım tarihleri ortasında Antalya Regnum Carya Otel’de gerçekleşecek. T.C. Güç ve Natürel Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Almanya Eski Başbakanı Gerhard Schröder ve güç dalının önde gelen önderlerinin katılacağı dorukta dünyanın gözü Antalya’da olacak.

Özel oturumları, panelleri ve konuşmacılarıyla her yıl isminden kelam ettiren Türkiye Güç Zirvesi’nde Türkiye’nin mega projelerinden Sakarya Gaz Alanı ile ilgili TPAO Genel Müdürü Melih Han Bilgin’in yapacağı konuşma merakla bekleniyor. Türkiye’nin en büyük, dünyanın sayılı doğal gaz keşifleri ortasında bulunan Sakarya Doğal Gaz alanında yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgi verecek olan Bilgin’in konuşması 21 Kasım Pazartesi günü saat 13.30’da başlayacak.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu