Ekonomi

Piyasa Sonrası Hisse Senedi Hareketleri: Ross Stores, Workday, Intuit ve Deckers

Mesai Sonrası Hisse Hareketleri:

Ross Stores (ROST), perakende şirketinin ilk çeyrek için ortalama analist tahminlerini aşan hisse başına kazanç bildirmesi ve tüm yıl için kazanç tahminini geliştirmesinin ardından %6 oranında artış gösterdi. Şirkete göre, tüketicilerin zorunlu olmayan harcamalarını sürekli olarak etkileyen ekonomik zorluklara rağmen şirketin ilk çeyrek geliri tahminleri karşıladı.

Workday (WDAY), ilk çeyrek için hisse başına kazanç tahminlerini aşmasına rağmen, abonelik bazlı gelir için gelecekteki kazanç beklentilerinin yatırımcı beklentilerinin altında kalması nedeniyle %8,8 oranında düşüş gösterdi. Şirket, önceki tahmin aralığı olan 7,725 milyar dolar ile 7,775 milyar dolara kıyasla, abonelik bazlı gelirin şimdi 7,700 milyar dolar ile 7,725 milyar dolar aralığında olmasını bekliyor.

Intuit (NASDAQ:INTU), üçüncü çeyrek için güçlü bir mali performans raporlamasına rağmen %5 değer kaybetti. Şirketin önümüzdeki aylara ilişkin tahminleri yatırımcı beklentilerini karşılamadı.

Domo, Inc. (DOMO), şirketin ikinci çeyrek için finansal analistlerin tahminlerini karşılamayan bir gelir tahmini sunmasının ardından %11 oranında geriledi.

Deckers Brands (DECK) dördüncü çeyrek için güçlü finansal sonuçlar açıkladıktan ve tüm yıl için kazanç tahminini yukarı yönlü revize ettikten sonra %10 artış gösterdi. Şirketin UGG ve HOKA markaları beklenenden daha iyi performans gösterdi.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş ve çevrilmiştir ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla ayrıntı için Hüküm ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu