Haber

Kılıçdaroğlu’nun Avukatı Çelik “Cumhurbaşkanına Hakaret” İddiasıyla Yargılandığı Davada Beraat Etti: “Erdoğan ve Erdoğan Kararından…

Millet İttifakı Genel Başkan adayı CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, “Cumhurbaşkanına hakaret” suçundan yargılandığı davanın bugünkü duruşmasında beraat etti. Çelik, Twitter hesabından; “Diktatör gidince yargı esareti biter” diyerek eleştiri ve eleştirilerimin hatalı olmadığını ve tamamen haklı eleştiriler olduğunu söyledi.

Millet İttifakı Başkan adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, “Cumhurbaşkanına hakaret” iddiasıyla Ankara 68. Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılandığı davanın bugünkü duruşmasında beraat etti.

“ERDOĞAN VE ERDOĞAN KARARINDAN HAKLIYIZ”

Çelik, beraat; Twitter hesabından yorum yaptı. Çelik şu değerlendirmede bulundu:

“Cumhurbaşkanına hakaret” suçundan yargılandığım davanın bugünkü duruşmasında (Ankara 68. Asliye Ceza Mahkemesi’nde) beraat kararı verildi! “Genel Önderimiz Kemal Kılıçdaroğlu’nun Recep Tayyip Erdoğan’a yönelttiği yolsuzluk eleştirilerinin haklı ve tartışılmaz gerekçeleri var! Sıfırlama Kasetleri ve MAN Adası belgeleri Doğru, RTE oğluna ‘Parayı Sıfırla’ dedi! Diktatör gidince Yargı esareti biter! ” “Suç değil, tamamen haklı bir eleştiri” şeklindeki sözlerimin ve eleştirilerimin kapsamlı olduğuna Mahkeme karar verdi… Gerisi gelecek! Erdoğan’dan ve Erdoğan Yargısından kurtuluyoruz…”

haber-cay.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu