Teknoloji

Kalkın Mahvolduk: Elden Ring’in Fiyatı Bir Gecede Bin Lirayı Vurdu

Oyun fiyatlarının peşinden koşalım, uçuyor! Bu yıl fiilen bir kez zamlanan Elden Ring’in fiyatı bir gecede bin lirada kaldı. Deluxe versiyonun fiyatı ise bin lirayı geçti.

Yükselişlerden son nasibini alan oyunlardan biri de oyuncuların favorilerinden biri olan Elden Ring oldu.

‘Bu oyun daha yeni çıkmamış mıydı’ dediğinizi duyar gibiyiz ve cevabımız evet. Sadece geçen Mayıs ayında zam yapılan Elden Ring, son zamla birlikte bir gecede 300 TL artarak 999 TL’ye yükseldi. Oyunun Deluxe versiyonuna sahip olmak istiyorsanız 1.299 TL’ye dikkat etmeniz gerekiyor.

Yakın geçmişe dönüp “Nerede ne var” demek isterseniz, Elden Ring’in çıkışından bu yana yaşanan fiyat değişimine bir göz atalım.

299 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılan Elden Ring’in fiyatı ilk artışta 200 TL artarak 499 TL oldu. Fiyat elbette burada da durmadı. Mayıs ayında artarak şu anda 699 TL’ye ulaşan oyun, birkaç ayda 999 TL’ye yükseldi.

Konsol sürümleri şimdilik yükseltilmedi, ancak muhtemelen uzun sürmeyecek.

Hem Xbox hem de PlayStation mağazalarında temel sürümü 1.049 TL olan Elden Ring’in bu sürümlerine de zam geleceği neredeyse kesin. Şubat ayında oyunun konsol versiyonları 599 TL’den 1.049 TL’ye yükseldi.

payas-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu