Ekonomi

İnegöl Belediyesi 50 Personel Alacak

İnegöl Belediyesi, çöp kamyonundan sonra temizlik hizmetlerinde çalıştırılmak üzere 10 sürücü ve 40 işçi alımı yapılacağını duyurdu.

İnegöl Belediyesi, kurum bünyesinde temizlik hizmetlerinde çalıştırılmak üzere işçi alımı yapılacağını duyurdu. Başvuruların 31 Mart 2023 Cuma gününe kadar alınacağı ve 10 çöp kamyonu şoförü ve 40 çöp kamyonu işçisi olmak üzere toplam 50 işçinin istihdam edileceği açıklandı.

SON BAŞVURU TARİHİ 31 MART

Konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kurumumuz bünyesinde istihdam edilmek üzere 50 işçi alımı yapılacaktır. İlçe halkına en iyi hizmeti verebilmek adına yapılan satın alma kapsamında; 10 çöp kamyonu şoförü ve 40 çöp kamyonu işçisi olmak üzere toplam 50 kişi istihdam edilecektir. Başvuru yapmak isteyen vatandaşların 31 Mart 2023 Cuma günü saat 17.00’ye kadar Mahmudiye Mahallesi 29. Mobilya Sokak No:29’a şahsen başvurmaları gerekmektedir. Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0224 715 10 10 numaralı telefondan 1710 iç hat bağlanarak da bilgi alabilirler.

BAŞVURU İÇİN ADAYLAR İÇİN ŞARTLAR

“Adaylarda aranan kurallar; sağlık probleminin olmaması, askerlikle ilişiğinin olmaması, İnegöl sonunda ikamet ediyor olmak, vardiyalı ve esnek çalışmaya uygun olmak. Başvurular aynı anda 1 fotoğraf ile yapılacaktır. 10 kişilik çöp kamyonu şoförü alımı için gerekli şartlar; 40 yaşını aşmamış, tercihen E (eski sürücü belgesi) C (yeni sürücü belgesi) sınıfı sürücü belgesi, SRC-2 ve SRC-4 belgeleri ve Psikoteknik belgesi. Geri kalan 40 kişilik çöp kamyonu için 45 yaşını geçmeme kuralı aranır.”

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu