Haber

Havza Belediyesi Cenaze Hizmetleri Gasilhane Hizmete Girdi

Havza Belediyesi Cenaze Hizmetleri Samsun Büyükşehir Belediyesi Katlı Mekanik Otoparkının üst katında inşaatı tamamlanan Gasilhane hizmete açıldı.

Havza Belediyesi Cenaze Servisinde bay ve bayan ayrı cenaze yıkama üniteleri, merhum yakınları için iki adet dinlenme ve bekleme odası, idari bölüm, mescit, 9 cenazelik morg, geniş otopark, 2 adet cenaze taşıma aracı ve toplam 2’si kadın gassal olmak üzere 6 personelden oluşmaktadır. İşler Gasilhanesi hizmet vermeye başladı.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi bünyesinde faaliyet gösteren Havza Belediyesi Cenaze İşleri Gasilhanesini ziyaret ederek Halkla İlişkiler Müdürü Zeki Kurt’tan bilgi aldı.

Başkan Sebahattin Özdemir, “Samsun Büyükşehir Belediyesi Katlı Mekanik Otopark üst katında inşaatı tamamlanan Havza Belediyesi Cenaze Hizmetleri Gasilhanemiz, daha önce 2017 yılında cenaze hizmeti verdiğimiz binamızın yerinde hizmete açıldı. İlçemizde modern gasilhane binamızda çalışmalarımızı tamamladık. Hizmete aldığımız gasilhane binamızda cenaze hizmetlerimiz artık daha hızlı. “Verilmektedir” dedi.

Başkan Sebahattin Özdemir, “Havza Belediyesi olarak halkımızın her an yanında ve hizmetindeyiz. Acılı ailelerimizin yanında olmak amacıyla hizmete açtığımız Havza Belediyesi Cenaze Hizmetleri Gasilhanemiz ile acılı ailelerimizin yanındayız. Yakınlarını kaybeden ailelere ve vefat edenlerimizi son yolculuklarına uğurlamak için yeni gasilhane binamızın ilçemize kazandırılmasında büyük katkı sağladığını belirterek, “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e teşekkür ediyorum. Emeklerinden dolayı” dedi.

Ziyarette Önder Özdemir’e AK Parti Havza Kadın Kolları Lideri Ümran Uğurlu da eşlik etti. -SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu