Teknoloji

Galaxy AI 2025’e Kadar Ücretsiz Olacak! Ancak Bundan Sonra Ne Olacağını Samsung Bile Bilmiyor

Samsung’un Mobil Yöneticisi TM Roh, firma Galaksi Yapay Zekası Yapay zeka teknolojileri ve bu özelliklerin finansal geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Buna göre özelliklerin 2025’ten sonra ücretli olma potansiyeli bulunuyor. Yapay zeka araçları ödeme yapan kullanıcıların kullanımına sunulabilir.

ET Telekom’a açıklamalarda bulunan Roh, açıklamasında şunları söyledi: Galaxy S24 serisinde Tanıtılan Galaxy AI hakkında bilgiler verdi. Roh, şirketin Galaxy AI için yaptığı devasa yatırıma rağmen bu özelliklerin 2025 yılına kadar tüketicilere ücretsiz olarak sunulmaya devam edeceğini belirtti. 2025’ten sonraBu konuda Samsung dahil kimsenin net bir fikri yok.

Gelişmiş AI özelliklerinin bir bedeli olabilir

Roh’dan yapılan açıklamada Samsung şunları söyledi: Galaksi Yapay Zekası 2025 sonrası döneme ilişkin herhangi bir kararın verilmediği ortaya çıktı. Ancak gelişmiş Galaxy AI özelliklerinin gelecekte ücretli aboneliklerle satışa sunulacağının ipuçlarını verdi. Roh,” Analizimize göre mobil yapay zekaya Çeşitli ihtiyaçlar var. Dolayısıyla yapay zeka yeteneklerini ücretsiz olarak kullanmaktan mutluluk duyacak tüketiciler olacak. Daha güçlü yapay zeka isteyen ve bunun için para ödeyen müşteriler de olabilir. “Dolayısıyla gelecekte kararlar alırken, gelecekteki kararlarımızda tüm bu faktörleri dikkate alacağız.”söz konusu.

Samsung’un bu konuda karar vermesi için önünde uzun bir süre bulunuyor ve şirket, yapay zeka özelliklerinin ne kadar talep göreceğini bu dönemde tespit edebilecek. Samsung, Galaxy Yardım Galaxy S23 serisi, Galaxy Z Fold 5, Flip 5, Tab S9 serisi Ayrıca bu yılın ilk yarısındaki gibi cihazlara geleceğini de duyurdu. Koreli teknoloji devinin böylece 100 milyon Galaxy AI cihazı hedefine ulaşması bekleniyor.

Samsung’un tanıttığı yapay zeka özellikleri için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu