Teknoloji

Doomsday: Last Survivors, oyuncuları yepyeni bir hayatta kalma deneyimine davet ediyor

 
IGG’nin yeni oyunu Doomsday: Last Survivors, oyuncuları zombilerin hüküm sürdüğü virüslü bir dünyada hayatta kalmak için savaşmaya davet ediyor. Bu yeni hayatta kalma strateji oyununda oyuncular sığınaklar inşa ederek, haritayı genişleterek ve malzeme toplayarak rakiplere ve zombilere karşı amansız bir savaşa öncülük ediyor. Türkçe dil takviyesi sayesinde tamamen Türkçe olarak oynanabilen Doomsday: Last Survivors, hayatta kalma oyunlarını sevenlere eşsiz bir heyecan sunuyor.
 
 
 
Gerçekçi ve ilgi çekici Kahramanlar
Yeni bir kule savunma oynanışı sunan Doomsday: Last Survivors, alışılagelmiş hayatta kalma oyunlarından farklı bir deneyim sunuyor. Gerçek hayatta olduğu gibi, farklı yaşam sınıflarından, çeşitli yetenek ve özelliklere sahip karakterler, gerçekçilikleri ile alışılagelmiş oyunlardan sıyrılıyor. Doomsday: Last Survivors’daki bu Kahramanlar, yeteneklerine uygun stratejilerle hayatta kalma savaşında farklı gruplara liderlik ediyor. Stratejik savaşlar, oyunda farklı türde birlik eğitilerek ve Kahraman becerileri sayesinde çeşitli savaş stratejileri oluşturularak rakiplere ve zombi ordularına karşı yürütülür.
 
 
 
Baskınlar sığınağı canlı tutmanın yeni bir yolunu sunuyor
Doomsday: Last Survivors’ta hayatta kalmanın altın kurallarından biri malzeme ve ekipman toplamak olsa da, bunu yapmanın tek bir yolu yok! Oyuncular, kendi sığınaklarına kaynak sağlamak için eğitimli birliklerini kullanarak diğer sığınaklara baskın düzenleyerek saldırabilirler. Ayrıca stratejinin bir parçası olarak çeşitli ittifaklar kurulabilir ve ortak rakiplere karşı müttefiklerle savaşlar yapılabilir. Bu yönüyle Doomsday: Last Survivors, hayatta kalma savaşı deneyiminin gerçekçilik çıtasını yükseltiyor.
 
 
 
Tamamen Türk hayatta kalma deneyimi
Tüm bunlara ek olarak oyun, sığınakları yakından görmek veya uydu görüntüsünün ortasından geçmek için kullanıcıya uygun yakınlaştırma kontrolleri sunan küresel bir arazi sistemine sahiptir. Böylece virüs bulaşanlara karşı verilen bu savaşta oyuncuların gözünden hiçbir detayın kaçmamasını sağlıyor. Ayrıca Türkçe dil temeli ile doğrudan Türk oyunculara hitap eden oyun, dil sorunu yaşamadan ilerleme ve mücadele etme imkanı da sunuyor.
 
 
 
Oyunla ilgili tüm detaylar ve sürpriz içerikler Discord’da
Oyuncular, Doomsday: Last Survivors hakkında daha fazla ayrıntıya erişmek için oyunun küresel Discord sunucusuna katılabilirler. Sunucuda “Türk dili” rolü seçilerek Türkçe kanallara erişilebilir ve bu kanallardaki diğer oyuncularla sohbet edilebilir. Ayrıca oyuncular merak ettikleri soruları Discord kanalı üzerinden yetkililere ulaşarak sorabilirler. Tüm bunların yanı sıra Doomsday: Last Survivors’a özel kod paylaşımları, sürpriz ödüllü küçük etkinlikler ve oyunla ilgili son güncellemeler Discord sunucusu üzerinden takip edilebiliyor. The Doomsday: Last Survivors Discord sunucusuna buradan ulaşabilirsiniz.
 
 
 
Doomsday: Last Survivors’ı indirmek için oyunun Google Play Store ve App Store sayfalarını ziyaret edebilir ve bu eşsiz hayatta kalma savaşına hızlıca katılabilirsiniz.
 
basın bülteni

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu