Haber

Burhaniye’de düzenlenen yerel lig müsabakaları tamamlandı

Burhaniye ilçesinde Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ortaklaşa düzenlediği yerel lig maçları tamamlandı. 37 takımın katıldığı maçların ardından kazanan takımların ödülleri Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Dört kategoride 37 takımın katıldığı maçlar 10 gün sürdü. Müsabakalarda ilk iki sırayı alan takımlar Balıkesir’deki il maçlarına katılacak. Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen ödül törenine Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Çağdaş Ak, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Akmeşe ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Aslan Alparslan katıldı. Dereceye giren grupların ödülleri Kaymakam İlyas Memiş ve diğer davetliler tarafından verildi. Dereceye giren takımlara madalyaları verilirken, dereceye giren gençler Burhaniye’yi Balıkesir’de temsil etmenin mutluluğunu yaşadı.

Dereceye giren sporculara katılan Kaymakam İlyas Memiş, “Güzel bir müsabakaydı. Başta Spor Müdürümüz olmak üzere katılan herkese teşekkür ediyorum. Tüm sporcularımızı tebrik ediyorum.” Maçların 10 gün boyunca devam ettiğini anlatan İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Aslan Alparslan, “Bu tür organizasyonlar mahalleler arası dostluğu artıracak, gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan ve çeşitli bağımlılıklardan korunmasında faydalı olacaktır. Güzel maçlar oldu. Yarışmalara katılan tüm gençlerimize teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz.” “Çok mutluyuz. Hepinizi tebrik ediyorum” dedi. Dereceye giren sporcular da memnuniyetlerini dile getirdi. Memnuniyetini dile getiren Buyruk Bayram, “Mahalle Ligi’ne katıldığım için çok mutluyum. Arkadaşlarımızla hak ettiğimiz yerdeyiz. İnşallah gelecekte daha iyi başarılara imza atacağız.” Mehmet Eren kardeş, “Mahalle Ligi turnuvasını kazandık. Balıkesir’e gideceğiz. Dereceye girdik. Bunda arkadaşlarımın büyük katkısı oldu. Finaldeki rakibimiz çok iyiydi. Ama kazandık.” Anıl Akçay, “Öncelikle takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Helal olsun. Şampiyon olduğumuz için çok mutluyum. Arkadaşlarım sayesinde güzel goller attık.” – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu