Haber

‘Balık Ayhan’ Gelecek Partisi’ne katıldı

Roman müzisyen Ayhan Küçükboyacı, Gelecek Partisi’ne katıldı. ‘Balık Ayhan’ olarak tanınan Küçükboyacı, parti yetki belgesini Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun elinden aldı.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Gelecek Partisi Genel Lider Yardımcısı ve Kültür ve Sanat Siyasetleri Lideri Sema Silkin Ün, Küçükboyacı ve Davutoğlu’nun birlikte çekildiği fotoğrafa yer vererek, “Sahne Emekçileri Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı ve Müzisyen Ayhan Küçükboyacı ile sektör emekçilerimizin sorunlarının çözümü için politika üretmeye devam edeceğiz” notunu düştü.

AK PARTİ’DEN ADAY ADAYI OLMUŞTU

2011 yılında AK Parti’den milletvekili aday adayı olan Küçükboyacı’ya devrin İstanbul Roman Dernekleri Federasyonu Lideri Semih Makaracı’dan sert tepki gelmişti. Makaracı, “Bu tarihten itibaren, kendini Roman halkının temsilcisi gibi gösteren Balık Ayhan’ın, Romanları hiçbir biçimde temsil edemediğini ve kendisini hiçbir halde desteklemediğimizi bildiririz” demişti.

Erdoğan’a hayranlığını geçmişte sıklıkla dile getiren Küçükboyacı, “Sen adamın kralısın, kasım Kasımpaşalısın” isimli müziğini Cumhurbaşkanı için yazdığını söylemişti. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
kartal evden eve nakliyat
istanbul eşya depolama
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu